Sıkça Sorulan Sorular

-Şehir kısıtlamanız var mı?
Rüyanıza ortak olmak, sizin tüm gün yanınızda ve en büyük destekçiniz olmak için Türkiye’deyiz, Avrupa’dayız, Asya’dayız, HER YERDEYİZ!

-Düğün belgesel fotoğraf çekimi ve düğün hikâyesi video çekimi nasıl oluyor?
Düğün gününüzün sabahından itibaren yanınızda heyecanınıza ortak olan herkesi, yaşadığınız her anı kayıt altına alıyoruz. Seçmiş olduğunuz pakete göre gece düğün sonuna kadar; genç, dinamik ve pozitif ekibimizler düğününüzün eğlenceli geçmesi için, elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

-Çekimlerde zaman kısıtlamanız var mı?
Fotoğraf çekimlerimizde zaman kısıtlamamız kesinlikle yoktur. Bir ekip gün boyu sadece Rüya Çiftimize eşlik etmektedir. Seçtiğiniz pakete göre ekibimiz gece düğün bitene kadar size eşlik edecektir.

-Ne kadar önce randevu almalıyız?
Ekiplerimiz bir günü sadece tek bir çifte ayırıyor. Düğününüz genellikle hafta sonlarına denk geldiği için, istediğiniz gün başka bir Rüya Çifti tarafından rezerve edilmiş olabilir. Özel gününüzün tarihi belli olur olmaz bizlerle irtibata geçmeniz belki de sizin en büyük şansınız olabilir!

-Fotoğraflarıma ne zaman ve nasıl ulaşabilirim?
Çekimin ertesi günü fotoğraflarınızı işyerimizi uğrayarak ya da şehir dışına çıkacaksanız internet üzerinden transfer ederek size ulaştıracağız.

-Fotoğraflarımı nasıl albüm haline getireceksiniz?
Göndermiş olduğumuz fotoğrafların içinden seçmiş olduğunuz 50 adet fotoğrafın kod numarasını bize ileteceksiniz. Ortalama bir ay içerisinde rötuşlanmış, baskıya uygun renklendirme yapılmış; tasarım halinde sizlere son bir baskı öncesin sunum yapılır. Onayınızı aldıktan sonra baskıya gönderilir.

-Teslimatı nasıl yapıyorsunuz?
Sezon yoğunluğuna göre baskı teslim süremiz 30-45 gün arasında değişmektedir. Albümlerinizi işyerimizden alabilir ya da bulunduğunuz şehire kargo yolu ile iletebiliriz.

-Ödeme şekliniz nasıl? Kapora alıyor musunuz?
Ekiplerimiz bir günde sadece bir Rüya Çiftinin çekimlerini yaptığı için; sözleşme yaptığımız tarihte, istenilen paketin %30u talep edilir. Bu ücret elden ödeyebilir ya da hesap numaramıza yatırabilirsiniz.
-İskontonuz var mı?
Rezervasyon yapılan günde çekim tarihinden önce ücretin tamamını peşin olarak öderseniz istenilen paket ne olursa olsun %10 iskonto uygulanır.

Detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıdan PDF sunumumuzu indirebilirsiniz

INDIR